Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siera

    senior tag

    Nekem is lenne egy építő jellegű kommentem:
    - Az előző rész során a God of War 3al kapcsolatban volt Spoiler rész.Ez rendben is van,de ez nem egy videóműsor,ahol kézfeltartással jelezhetitek a lenémított TV-t néző embernek,hogy itt vége,tehát megkérnélek titeket,hogy vagy hagyjátok a végére a Spoilereket,vagy adjátok meg,hogy mennyi ideig fogtok róla beszélni! ;)
    (remélem nem írták még le előttem)
    -Emellett az anyag alapvetően halk,ezért fel kell hangosítani (a jelen esetben MP3 lejátszómat),és a mostani podcast végén van 1-2 magasabb beleröhögés,meg szuszogás,amitől az ember jobb fülhallgató esetén frászt kaphat :DDD

    A korábbi vitához kapcsolódóan:
    Ha valóban komoly beszélgetős műsort akartok kerekíteni a GameScoreból,akkor véleményem szerint mindennemű káromkodást,és diszkriminációt ki kell zárnotok,kivételt képezhet valami játékhoz szorosan kötődő beszólás.
    A mostani emos szidás nálam nem verte ki a biztosítékot,de nem is röhögtem,az előző adásban viszont nevettem.Valószínűleg én vagyok ízlésficamos,meg retardált,de ez a műsor ilyen lett,én meghallgattam,és nem érzem kidobott időnek! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák