Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foo

    tag

    Attól eltekintve, hogy a tárgyát illetően megfelelően informatív volt a műsor, nem tudok más pozitívumot/mentséget felsorolni mellette.
    Igen, tény, hogy nem vagytok viccesek, de legalább mindnyájan óriási antitalentumok vagytok, már ami egy ilyen jellegű műsor vezetését illeti és ezen még a lelkesedés sem segít.
    Minden ellenérzésem félretéve javasolnám, hogy látogassátok meg a körzeti logopédust a hangformálás és a nyilvánvaló kommunikációs retardáltságotok kiküszöbölése érdekében. Olvasni sem ártana egy keveset a kommanendkonkvájör meg a többi szar mellett. Noh és itunes podcast elérés?! fuu hát remélem nem sikerül, vagy meggondoljátok magatokat, mert bazira nagyot égünk vele...
    Utolsó sorban pedig egy kiadós fszkorbács mindnyájatoknak, hogy kis kocka majom létetekre, kibaszottul szűklátókörűek és korlátoltak vagytok. Legalább annyira szánik vagytok mint az általatok viccesen "emo köcsög paraszt tviligtes... vámpír buziknak" nevezett (valóban röhejes) szubkult réteg! Ez eléggé kibaszta a biztosítékot nálam pedig nem is szeretem a tvájlájtot! nem képzelem magam vámpírnak és emos sem vagyok! Egyedül az emberi ostobaság ami ellen én most szót emeltem. :N
    Amen!

Új hozzászólás Aktív témák