Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Delfi

    tag

    válasz deci #4138 üzenetére

    Hmm, ez érdekesen hangzik. De akkor te már letöltéskor figyelsz rá, hogy az adott sorozat megfelelő mappa alá kerüljön be? Hiszen nekem nem igazán szokott egyforma lenni egy évad elnevezése sem, mert egyszer NTb, máskor Web-DL vagy STRiFE verzió érkezik gyorsabban. Nem szoktam letöltéshez RSS feedet használni, annyira azért nem nézek sokféle sorozatot, hogy ne találjam meg az új részeket. :)

  • Delfi

    tag

    válasz deci #4138 üzenetére

    Nos a tipped bejött, találtam a filmek között egy darab Formula1 nevű filmet, 2018-asként.
    Persze csak 2018-asból van 10 darab. Most vagy a pontokkal van gondja, vagy nagyon kevés karakterből próbálja meg azonosítani, de szerintem nem szabadna belezavarodnia abba, hogy
    Formula1.2018.r01
    Formula1.2018.r02
    Formula1.2018.r07
    Formula1.2018.r11
    neveken vannak a könyvtárak, hiszen mindig van benne olyan különbség ami alapján besorolhatná.

    Ugyanakkor van ott egy 2017-es, azt már nem találta meg, illetve még mindig kérdés, hogy a Sorozatok(tehát nem a letöltések) mappában lévő Formula1/1996_Monaco.avit miért nem találja meg?
    Abban a könyvtárban van egy Formula.1.2008-as és egy Formula1.2010-es könyvtár is, azokat sem látja. Létezne, hogy könyvtárnévben is csak az első pontig olvas? Az nagyon gáz lenne.

    Lehet megbarátkozom a RSS feedel, eddig nem láttam szükségesnek. :)
    Viszont a Formula 1-re még ez sem hoz megoldást, hiszen annak hagyományosan Formula1.év a formátuma mindig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák