Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz bigmasterg #90 üzenetére

    Ha jol tudom, az csak iPhone-ok kozott mukodik, Androidosnak azzal nem lehet fajlt kuldeni.
    De javitsatok ki, ha tevedek.

    Bar oszinten szolva nem tudok az elmult 7-8 evbol 1 esetet se felidezni, hogy BT-vel kuldtem volna fajlt barkinek is (vagy forditva).
    Ugyanigy nem sok ertelmet latom az ertesitesi LED-nek, ha van AOD.

    Nyilvan ezek szubjektiv dolgok is.

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz bigmasterg #90 üzenetére

    Airdrop? Jah akkor ezek szerint csak almás cuccra lehet megosztani? Ha droidra osztana az már fertőző azt már tiltsuk le? Akkor vagy mindenre osztok vagy semmire se, ha már ennyire odafigyelnek a biztonságra.
    despitz: egy olyan helyen ahol nincs térerő?
    Tudom hogy hihetetlen, de van egy rakás település ahol gyenge a térerő vagy szakad. Én ahol dolgozom Kecskeméttől légvonalban 6-7 km. A t-home jó, Voda, Yettel egy kalap szar ha netezni akarsz. De pl a nyáron Pécs mellett voltunk a dombok közt ott se volt térerő. És lakott településről beszélünk. Jó esetben a T-homes net miatt van wifis net, de az csak a saját lakhelyeden van.
    De pl a Mercinél a tető acél szerkezete miatt is elég instabil volt a net. Wifi elérhetősége meg csak a vezetőségnek van.
    A feleségem új épületben dolgozik ott konkrétan minden mobil halott az épületen belül. Valszeg árnyékolják. Napi 3-szor van szünetjük közben felejts el mindent. Csak szünetben tud bármit intézni ha bevállalja hogy ki megy és nem esik az eső, vagy nincs hideg. A lányomnak 1 éve van telenor kártyája az bent a városban is random eldobja a netet az iPhone. A telefonnak semmi baja sincs T-home kártyával. Az alma meg a telenor közösen hozza ezt össze.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák