Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz MikeWazowski #8 üzenetére

    Nem tudom milyen modelljeid voltak, nekem csak 4 Sony telefonom volt, az elsőket imádtam, a későbbieket egyre kevésbé. Formailag mindig tetszettek (ma már nem, mert ugyanazt csinálják, mint az összes többi), a menüjét is imádtam, de a minőség sajnos folyamatosan romlott és azt sem tudom milyen fórumokat olvastál, de amit én láttam, ott elég sok panasz volt rájuk, amit én is tapasztaltam sajnos :U ... azt meg kikérném magamnak, hogy user error, ha egy vízállónak hirdetett telefon, pl. párás környezetben (hangsúlyozom, nem vízbe merítve, vagy ilyesmi, csak simán kézben tartva) is bepárásodott .... ez a vicc kategória és nem user error. Nekem a Z1C-mnek levált a hátlapja, felpúposodott az aksija (ez a kettő összefügg), tönkrement a mikrofonja és a kijelzője is egy hulladék volt (nem estem a szerencsés szériába, mert volt aki jó minőségűt kapott, volt aki egy gyenge fakót). Cserélték is garanciában, de már csak Z3C-re tudták ... viszont mivel csere telefon volt így arra nem kaptam újabb 1 év garit, pedig kevesebb mint fél év után annak is elvált a hátlapja, valószínűleg a túl nagy hőtermelés és a párásodás nem tett jót a ragasztónak), amit horror áron javítottak volna kb ugyanolyan minőségben, így vettem hozzá én egy (a gyárinál minőségibb) ragasztó készletet és megcsináltam, még kb 3 hónapig jó volt, amikor egy kb 10-15 centis esés után végleg meghalt a telefon (semmi külsérelmi nyom nincs, tehát nem esett valami nagyot). Ez után még mindig Sony-t próbáltam venni, de amikor már az áruház polcán megfogva is recsegett a kezem között, végleg letettem róla :U

    Egyébként a Sony többi terméke is egyre gyengébb minőség. Van egy Soundbar-om is tőlük aminek a BT kapcsolata egy vicc, állandóan eldobálja, és garanciában semmit nem kezdtek vele, a TV-ik sem mondhatók hibátlannak. Pedig én próbálom szeretni a termékeit, de egyre kevésbé megy :(

Új hozzászólás Aktív témák