Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz jacis #23 üzenetére

    +(#24) Blyan
    Androidos telefonoknál tudom miért teszik bele a bivaly hardware-t (szoftver optimalizálatlansága, sok-sok eye candy...), csak WP-n az effektek meg úgy általában az UI sokkal praktikusabb, takarékosabb, valamint az optimalizáltság ezután szerintem még kevésbé lesz probléma (egy kézben a hardware és a software fejlesztő részlegek).
    Elfogadom, hogy jövőtállóságra jó hatással van az erősebb HW :R és igaz, hogy elvileg egy WP-s telefon software-es támogatási ciklusa 18 hónap, de ki tudja a Microsoft hogy tol majd ki a most Lumiát vásárló felhasználókkal (mondjuk hatalmas öngól lenne, ha nem folytatnák a Nokia-szintű terméktámogatást és frissítgetést). Én nagyon örülnék neki, ha folytatódna a jelenlegi nokiás hozzáállás, és az iOS szintű támogatás tényleg megvalósulna, de sajnos akkor sem látom úgy, hogy a WP8 olyan gyorsan fejlődne, hogy a key selling point funkciói 18 hónap alatt túlnőjék a 2 magos HW-ek nyújtotta lehetőségeket. Bár a játékok lehet biztos ki fogják használni a Snapdragon 800-at, ha más nem is.

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák