Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaboo94

    újonc

    Elég érdekes teszt lett, főleg amikor a világ legjobb tv-ihez hasonlítjuk :)
    Ez a tv az idei Samsung Q60/67, valamint az LG nano 803 vetélytársa, ha már hasonlítani akarjuk valamihez. A 8505 teli ára 175 ezer, akciósan már 150-160 között lehet kapni, a konkurens készülékek is ezen áron vannak nagyjából. Ha pedig ezt a hármat hasonlítjuk össze, akkor számomra a Philips lenne a befutó.
    Az idei Q60 nem olyan mint a tavalyi, erre csak rá van írva, hogy QLED, így növelve a QLED eladások számát. A 803-as nano pedig nekem túl, sötét, nincs elég fényereje. A hármat nézve képben is a philipset éreztem a legjobbnak, főleg az emberi bőr megjelenítésénél. A Samsungnál csak úgy csillognak az arcok, túl fényesek, míg LG-nél pedig sötét az egész kép. Ha játékra kellene választani, az LG és Samsung jobb input lagban, ha jól emlékszem az 10ms körüli értéken mozog, viszont az ambilight játékokhoz is sokat hozzá tud adni, szóval embere válogatja kinek melyik a fontosabb :) HDMI 2.1 egyiken sincs és 60 Hz-esek, de aki 120 Hz-t akar, az tudja, hogy egy kicsit jobban bele kell nyúlni a tárcába.

    Ui.: A sima 8505 talpa úgy tudtam forgatható, de ha nem, akkor a 8545 talpa tutira az :) eltérés nincs a kettő között, annyi, hogy a 8545 talpa krómozott. Jól néz ki, csak gyűjti az ujjlenyomatot rendesen.

Új hozzászólás Aktív témák