Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz Ankhiszesz #8 üzenetére

    Rendben, h nem érdekel, de valakinek csak használod a hálózatát... És általában, néhány kivételtől eltekintve, szolgáltatónál némileg olcsóbb a készülék, ami nem elhanyagolható az árérzékeny piacot tekintve - akinek meg nem számít az ár, az úgyse 20 ezres készüléket vesz.

    Namármost, én az említett két készüléknél az ár/érték arányt vettem figyelembe, ráadásul ez az ár az említett Philips-éhez nagyon közeli (SE 22e, 3110 15e).
    Nem mondtam, h akármelyiket is meg kell venni, de mivel a Philips sem egy matyóhímzés, hanme inkább átlagos, ezért nem biztos hogy a design annyira elüt egy amúgyis átlagosnak szánt Nokiáétól (sem Nokia, sem SE fan nem vagyok).
    Namost, én nem fogom részletezni a 2 készülék szolgáltatáskínálatát, de rendkívül okos kis készülékek, és pl a SE nagyon tisztesséágesen felszerelt darab.
    Nekem konkrétan ilyen Nokiám van, 1 év alatt kapott hideget, meleget, iszonyat strapabíró, és fillérekbe kerül hozzá akár egy 2 gigás microSD, akár egy miniUSB (ha nincs otthon). A SE ugye fém, a többit említettem. Illetve csak az árkategóriája alacsony, maga a telefon 1 éve high-end volt, és sztem egy mai felsős walkmanban sem durrantottak akkorát a giroszkóppal...

    Nincs semmi bajom a Philips-szel, de létjogosultsága igencsak megkérdőjelezhető. Nincs benne semmi kiemelkedő, semmi különleges... Lassan már az összes telefon menüje egy sémára készül, látszik is, h próbálnak kézzel-lábbal (de inkább kézzel-touch) valami újat alkotni. És ehhez a kis Philips kevés.
    Esetleg nagyszülőknek való! De ők mire fel fizessék meg a kamerát, bővíthetőséget stb? Amikor van 4-5e forintért is telefon bmelyik nagyáruház akciós kínálatában?

    Úh, vagy hoz valami kiemelkedőt a Philips, v az Alcatel sorsára jut, itt Európában.

Új hozzászólás Aktív témák