Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pheke

    tag

    válasz HDmaniac #35 üzenetére

    Na idefigyelj csillagom. Icipicit válogasd meg a stílusodat szeretettel szépen kérlek így Mikuláskor.

    Az nem zavar, hogy a teszt (bár ez a szó szándékosan nem hagyja el a számat soha, max véletlenül) nem tetszik, de

    1. Te ugye 100%-ig biztos vagy abban, hogy ebben a szent pirossapkás malaszttal teljes pillanatban nincs újabb Sigma csip a világon? És ez amúgy is hihetetlen nagy hiba.

    2. Nem hibásan kódolt, hanem a szokásosnál jóval magasabb bitrátával kódolt a Killa Sample, amit ha kezel egy masina, nagyon nagy baj nem lehet. És nyilván egy hangszóró nélküli monitoron tök frankón kijön mind a Blu-ray, mind pedig az 5.1-es flac lejátszás sajátossága (sic!) :D

    3. A 23.976 bármennyire is szeretnéd az nem 24p, de ha nekem nem hiszel:
    LINK

    4. A távvezérlő az eddigi Dune lejátszókhoz képest (és pl. a Popcornokéhoz képest) béna, de kapásból fel tudok sorolni 20 olyan tévét és médialejátszót, ami megy okostelefonnal, de ugye (legalábbis a mi dobozunkban nem volt telefon) azt nem adnak a lejátszó mellé.

    5. A DVB-T tunert mondtam, de ha nincs itt elég nehéz megmutatni, remélem legalább ezzel egyetértünk.

    6. Mint mondtam a saját notebook-om nem arra van, hogy minden tesztcucchoz, amihez vmi extra (de legalábbis általam egyáltalán nem használt) szoftver kell akkor felrakom az összes Samba meg mittumén programot. Majd Te, mivel oly hatalmas tudással leledzel a birtokodban az összes Dune lejátszóval kapcsolatban biztosan megválaszolod a hálózatos kérdéseket itt a topikban.

    És még egyszer: ahhoz 100%-ban jogod van (és nem is akarlak meggyőzni az ellenkezőjéről), hogy ne tessen a műsor, a stílusom, stb., de ahhoz nincs, hogy ilyen hangon "beszélj" nekem, nekünk. PEACE :D

    nope...

Új hozzászólás Aktív témák