Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz cinemazealot #31 üzenetére

    Nálad nem szempont az autód mérete, viszont a biciklisnek/robogósnak/motorosnak stb., aki elhaladna melletted, amíg Te a dugóban araszolsz, igen.
    Ha valóban "zöld" szeretnék lenni akkor nem azon múlik valami hogy 20 centivel keskenyebb és alacsonyabb a dugóban.kb semmit nem jelent. Inkább használnám a tömegközlekedést.

    Illetve miért van az, hogy én a keskeny kisautómmal vagyok kénytelen lehúzódni, csak mert a szembe jövő sávban a nálam nagyobb, drágább, korszerűbb, erősebb, szebb stb. SUV-os jobban félti a tyúkszaros futóművét az útszéli kátyúktól, lassítani nem hajlandó, ezért inkább ráfut a felező vonalra és viszi a tükrömet?
    - Ennek szintén semmi köze a SUV hoz. Hiszen az ha valaki bunkó, az bunkó egy F Astraval is.(pláne busszal, furgonnal)
    - Sőt, én jobban féltem az autómat annál, ha látom hogy valaki egy öreg szarral rodeózik, mindig elengedem és lehúzódok, hiszen nekem van nagyobb vesztenivalóm, a tükröm többe kerül mint az ő autója.
    -Egyáltalán mit keresel a felezővonalnál, hogyhogy nem férsz el a sávodban a keskeny autóval? :F Ez rohadtul veszélyes. Én nem így közlekedek, így ilyen velem nem igazán történik.

    A jóval áramvonalasabb kombik hova tűntek?
    Azok hosszabbak ami szintén nem előny városban, parkoláskor viszont már hátrány.
    Egyébként állandóan a várossal jössz,de ugye tudod hogy ott semmi szerepe nincs a légellenállásnak? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák