Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz Tikakukac #100 üzenetére

    Én eddig amit láttam és szerintem a legdurvább volt, hogy vannak akik csak azért járnak meg regisztrálnak apple oldalakra, hogy ott trollkodjanak meg írkálják a hülyeségeiket. Ahogy már korábban is írták az sg meg a hwsw tipikus példája annak, hogy mennyi a rosszindulatú meg bunkó ember. Nem akarok konkrét nickeket írkálni, de van belőlük szép számmal. Olyat is tudok akit itt banoltak nem végleg, de hosszabb időre aztán folytatta máshol. Közben kiderült, hogy még okostelefonja sincs és openszószhuszár. Élből gyűlöli az applet (még ha oka nincs is rá, ezért csak divatból) és csak trollkodni jár az oldalakra. Az meg már csak hab a tortán ahogy ezt korábban is írták és magam is tapasztaltam, hogy az olyan fórumokra amit eredetileg apple-sek hoztak létre oda is már szinte csak az appletrollok járnak vagy legalábbis bőven többségben vannak. De konkrétan meg lehet nézni azt a topicot is amikor a Samu-t ideiglenesen kitiltották akkor is az apple-t szidta mindenki. De tovább megyek még olyan is volt aki egyébként iphone user és mégis azt írta, hogy reméli nem lesz ebből semmi. A gyűlölködő hsz-ek száma meg elég magas volt.

Új hozzászólás Aktív témák