Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus94

    őstag

    válasz monti0222w #20 üzenetére

    Én pl Ciprusba voltam nyaralni, és egy 3 részes vászonképet szerettem volna ajándékozni a szüleimnek a saját fotóimból. Jelenleg mondjuk épp nem aktuális, de nagyon sok szép helyre el lehet jutni egy BP-vagy egy Nagykanizsa/BP-Debrecen árából. De persze itthon is annyi csodálatos látnivaló van, amit nem csak a profi fotósok szeretnek megörökíteni.

    Sajnos hiába lőttem nagyon szép fotót, a 12MP-es kép kb 6db A4-es méretben már nem nézett volna ki jól. Így végül egy MILC-el lőtt képet kellett elkészíttetnem.

    Az elmúlt másfél év csúcsmodelljei viszont már többnyire alkalmasak arra, hogy egy átlag -nem fotós- embert kiszolgáljanak, így feleslegessé téve számukra a fényképezőgépet (ami úgyse lenne náluk amikor épp szükség van rá).
    Ezen felül az amatőr fotósok számára is képesek alternatívát nyújtani, amennyiben nem az év fotóját készülnek elkészíteni, csak néhány kreatívabb emléket. Persze számukra már járhat kompromisszummal, de egy 2-4 kilós felszerelés cipelése is gyakran kompromisszum.

    Én látok fantáziát a Realme-ban. Azért várnék még egy kicsit a vásárlással, amíg kiforrja magát. De szerintem ez az X3 nagyon sokak számára ideális készülék lehet. A Huawei-től, és Redmitől is el fog csípni néhány vásárlót.

    [ Szerkesztve ]

  • gattolino

    senior tag

    válasz monti0222w #20 üzenetére

    Hát ezaz. De ha nem érdekelt a kamera, akkor minek a zoom? :DDD
    Nekem a Oneplus előtt csak kb 2011-ben volt Samsung Galaxy S1 amiben volt amoled. Utána mind fős IPS volt. Hát köszi de, kössz nem. Látom a különbséget, már egy videóban is. A lényeg az, hogy napsütésben is jól látható legyen full fényerőn.

    Vivo X90 Pro Plus

Új hozzászólás Aktív témák