Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz k-adi #32 üzenetére

    Ehh. Néztem a Legion5-öt és láttam a 350-es árral.
    Nem vagyok képben az árakkal kapcsolatban mert nem játszom ill. nem is tudom követni az elszállt vga árakat de még így is elég jó ajánlatnak tűnt.

    Gondolkodtam rajta, hogy kosárba teszem de én onnan néztem, hogy majdnem ua. árban mint a desktop gépben, a cpu még jobb is. :D A vga meg RX 470 vs 3060 mobile. :D
    De aztán nem tettem be, ezek szerint hiba volt. :)

    Desktop vs mobil 3060 között a legnagyobb különbség talán a 6 vs 12GB vram. De ettől függetlenül erőre 130W-ból elég jó így is azért az árért az a vga. Azóta már sikerült utánajárnom. :D :D

  • sb

    veterán

    válasz jerry311 #17 üzenetére

    Nem számoltam ki de nekem szerintem 15 éves Razer Dimondback-jeim mennek most is. Vagy mikor volt sulinet akció? :D :DDD

    Logitechből azóta 1-2 fordult meg a kezeim között de nekem tejfölösdoboz feelingem volt, semmi minőséget nem éreztem a régi egereikhez képest. Bár azok olcsóbb modellek voltak, azóta volt a kezeim között G203, most meg vettem egy akciós G305-öt (ha nem bírná mégsem a végtelenségig a DiamondBack ill. szerettem volna wireless-t, de engem anno a lag kiakasztott desktopon is, játék nélkül, így vártam vmi gyorsabb megoldásra).
    Hát ezek sem nyűgöztek le érzésre.

    Hogy ON is legyek, a lyuggatott egerektől meg a hideg kiráz. Itt már szerintem a csík tolja a repülőt. Értem, hogy könnyebb, de mennyivel? És ez megéri, hogy más szempontból 10x annyit kell vele sz*pni: tisztítás? Ezek hogy fognak kinézni 15 év múlva? :D

Új hozzászólás Aktív témák