Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #42098752 #44 üzenetére

    A földrajz mocsok dolog. Van az a szint, ami megoldható. Van, ami nem. Mikor Nyíregyen laktam nem sok esély volt Győri találkozókra. Beletettem volna időt meg energiát, de van egy határ ami nevetséges. 15 óra vonatozás már pont az :B Most Pesten ezerszer egyszerűbb minden, főleg, hogy minden helyen van valami ismerős. De azért ha így menne a világ igen cudar volna. Főleg annak, aki nem rendelkezik ilyesmivel.

    Egyébként mentem már le Pestről Pécsre személyes talira, úgy, hogy a faszival beszéltem még a megérkezés előtti 10. percben is. Utána soha többet. Mint kiderült ő is klasszikus csaló volt szifonokkal, de annyi gerince nem volt, hogy elmondja, hogy haver, itt semmilyen teló nincs, nem is volt, nem is lesz.
    Tanulópénz volt az is. A személyes találkozóval is kenheted a kenyeret, az sem garancia, hogy az illető elmegy egyáltalán. Te meg állsz az ország másik felén az állomáson, mint egy idióta ;)

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák