Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Tapsi #445 üzenetére

    Én sem tudom, csak egy ötlet volt, de valamivel biztosan lehet mérni, számtalan pálda van rá a 10 ezres árkategóriától felfelé, arduino- rpi háttérrel, szóval nem lehet olyan nagy kaland, és gondolom jelentősen javítja a szellőztetés minőségét, ha a környéken rendelkezésre álló legjobb időpontokban történik meg a szellőztetés maga..
    Van amúgy egy viszonylag egyszerű megoldás, ami még a fejemben van, a befújt levegőnek egy kis vizes átmosás, a jobb porszívók is úgy csapatnak ki a levegőből minden oda nem valót, illetve egy csomó beltéri légtisztító is ezen az elven működik, nem tudom, van-e értelme egy papír alapú szűrőnek emellett, talán csak az egyszerűségük miatt van, de autó pollenszűrők 2-3 ezresért vannak, azokat 3-4 havonta cserélni nem különösebben megterhelő. Teslának van pollenszűrője, ami deklaráltan vírusokat, pollent, mindent megfog, szóval nem lehetetlen, hogy ide is létezik hasonló képességű papírszűrő, és annyival megoldottad.

    Kíváncsi leszek a tapasztalatokra.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák