Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    Mondjuk mindebből az körvonalazódik csak ki, hogy minél több pénzt próbálnak beszedni, mert bajban vannak. "Preporder-t nem szállítjuk le -> tartalék" -- "amit már legyártottunk, eladjuk a Wallmartban -> bevétel -> tartalék". Ha cashflow gondjaik vannak, akkor belátható, hogy így 1db órát "kétszer adnak" el átmenetileg. Egyszer kifizette egy preorderes/KS-es, és mivel neki nem adják oda, így egy Wallmartos vásárló is kifizeti, csak neki annyival jobb a helyzete hogy meg is kapja. Talán így próbálják menteni a helyzetet?

    Abba pedig belegondolni is rossz, hogy mi lehet azzal a halom pénzzel amit a PT2-esektől szedtek be.

    Egyébként kurvára nem értem hogy hogy lehetett odáig jutni, hogy már felvásárlás/beszántás pletykák terjengenek. Jó termék, konkurencia nélkül. Mert nagyon sok user van, aki az androidos/ios-es "mini számítógépet erőszakoljunk egy órába" retteneteket nem tekintik alternatívának, és számukra más opció nem nagyon van, csak a Pebble. Én azt gondoltam hogy ez sokkal nagyobb piac és fegyvertény ennél, de lehet, hogy mégsem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák