Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tototuta

    újonc

    Sziasztok!

    Örülnék ha tudnátok segíteni. Olyan mosógépet vennék ami 7-9 kg töltetet bír. Már jojózik a szemem a különböző típusoktól és elvesztettem a fonalat. Lényegében egyszerűt de jót keresek. Nem dőlök be az ezeregy programnak, inkább az a lényeg, hogy kevés de jól kihasználható progamja legyen. Szenecsére rá tudjuk szánni most erre pénzt ezért Siemens, Bosch, Electrolux-ban gndolkodunk. Mit gondoltok a 9 kg-os és 1600 fordulatosokról? És a gőzölő funkcióról ami felfrissíti a ruhát? Ami fontos nekem: csendes legyen, évekig bírja, legyen egy jó 30 perces programja ami rendesen ki is mos vegyes ruhát. És egy ilyen gőzölős program csak akkor érdekelne ha különálló program és valóban való is valamire pl. öltönyt, kosztümöt beletenni.

    Ja nem kapható felültöltősben. Eddíg elöltöltősünk volt. Valamiért hajlok a felültöltősre, de nem tudom megmagyarázni miért...vélemény erről? Ezer köszönet minden hozzászólónak!

  • tototuta

    újonc

    válasz tototuta #314 üzenetére

    Szia! Ha jól tudom Francia gyártmány és jónak tartják, olvastam róla kiritikákat. Nem pont erről a típusról hanem úgy általában. 4,5 csillagra értékelik az 5 ből. Én is szemezem Elektrolux márkával. A hűtőnk az és meg vagyunk vele elégedve. Kivéve, hogy a hűtő lámpája soha sem működött. Kijött garin belül egy szerelő és nem tudta megcsinálni. Így maradt. Szerintem olyan mint az ára. Kicsit drágább de kicsit jobb mint az alap márkák. De mosógépben nem ismerem és a javításához nem tudok hozzászólni.

  • tototuta

    újonc

    válasz #73173120 #317 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszi ezt a választ. Kissé visszaolvastam itt és látom, hogy legtöbben az LG-t ajánlják. Viszont most ismerősöm sok jót mondott az AEG-ről és arról is tudakozódtam, állítólag szeretik. AEG lavomatikról valaki?

    Igaz az is, hogy a Siemens és Bosch is gyárt kb. 3 hasonló gépet és alíg lehet eligazodni azon miben különböznek és ár alapján nem lehet választani.

    Az Elektoluxról meg most több helyen olvastam, hogy van jónéhány hibás alkatrészes, mármint a legelejétől fogva hibás, nem pedig az, hogy egy idő után elromlik. Ezt a mi hűtőnkből tudom, hogy igaz.

    Ti melyik gépet vennétek ha az ár nem számít? Mondjuk a Miele már nem jöhet számításba.

  • tototuta

    újonc

    válasz ng0ofy #326 üzenetére

    Szegény! Remélem már jobban van a bokád!

    Ma ebéd után megyek a Média Márktba megvenni a mosógépet. Nincs semmi konkrét elképzelésem, nem jutottam előrébb a márkát illetően. Elolvasgattam az eddigi ajánlataidat de nem sikerült konkrét képet alkotnom melyik gépet fogom választani. Mostmár nem bírom tovább, géppel akarok hazajönni. Tudom, hogy az LG-t ajánlod úgy általában. Múltkor megnézegettem már a bót árukészletét de csak mégjobban összezavarodtam. Sok más csilli-villi gép mellett az LG nem kelt megnyerő képet. Bár nem a szépség hanem a jóság számít. Most én olyan 200.000,-ig rá tudok szánni.

    Lényeg nekem, hogy minimum 9 kg-os legyen és legyen egy jól mosó félórás programja és azon kívül ne sok hanem inkább néhány de praktikus program. Tetszik a gőzprogram, ez leszűkíti a gépek sorát. Előny ha halk. Lehessen is javítani ha elromlik...

    Ha netán addíg jársz erre és olvasod, nagyon szépen kérlek csak azt írd meg, hogy melyik márkát nem ajánlod! Akkor legalább szűkül a kör.

Új hozzászólás Aktív témák