Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz margithid #1974 üzenetére

    Hat konkretan nem tudom mit akar ez jelenteni. Amit a markabolt ir azt inkabb nem is veszem figyelembe. Az en gepem nagyon okos. Mikor elinditod a progit, enged vizet, majd megtekeri a ruhakat, aztan bemossa a mososzert. Kicsit tekerget, aztan kijelzi a varhato mosasi idot, majd elkezd futeni, kozben neha megtekeri a dobot, de nem kezd el mosni, mint az osszes tobbi eddigi mosogep. Egyebkent nem is ertem, hogy miert mos hideg vizben a tobbi mosogep. Na egy ido utan beinditja a jet system szivattyut es elkezdi a mosast. Egyebkent sokkal hamarabb vegez, mint az eddigiek es megis tokeletesen at van mosva minden, a ruhak frissek, illatosak. Nagyon jol vegzi a dolgat, sosem volt meg ilyen jo mosogepem. Az mar csak hab a tortan, hogy nincs motorhang, gyakran leulok melle es csak hallgatom mit ugyeskedik. Hetvegen inditottam olyat, hogy feher lepedo, parnahuzat es feher torolkozok, elomosasos progi, ontottem a ruhak koze domestos feheritot kezdesnek. Na az durva ett amit muvelt, gyonyoru feherek a textiliak, csupa jo illatu es friss minden, tokeletesen kioblitve minden. Orom veluk megtorolkozni.

    [ Szerkesztve ]

  • blattida

    nagyúr

    válasz margithid #1974 üzenetére

    A fuzzy technológia nem új dolog, csak korábban a drágább gépek rendelkeztek csak vele. Gyakorlatilag amit az electrolux ír, az nagyrészt igaz, egy olyan összetett elektronikai rendszerről van szó, ami valóban a különböző szenzorok segítségével alkalmazkodik a ruhatöltet mennyiségéhez, anyagához és azoknak megfelelő vízmennyiséget és mosási időt és módot használ, a jobbak a megfelelő vízhőmérséklet és mosószer mennyiség mellett is.

    Lauda
    Az nem túl meglepő, ha a domestos-al mosott ruhák fehérednek, mivel a domestos is gyakorlatilag hypo.
    Minden normális mosógép képes erre, a sokkal olcsóbbak is.

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák