Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kismazzs

    újonc

    Sziasztok!

    Mosógépet szeretnénk venni, de nem nagyon tudom milyen lenne a célszerű. Egyelőre ketten vagyunk, de szeretnénk hamarosan többen lenni ;) Nekem szimpatikusak az olyan mosógépek, aminek gőzfunkciója is van, van ennek egyébként értelme? Vagy csak jól bedőltem a marketingnek? :)) Ezzel szemezgetek: AEG L7FBE48S, valakinek van vele tapasztalata? Illetve ilyen árkategóriában tudnátok ajánlani valamit? Fontos, hogy minél jobb energia osztályba tartozzon, legyen rajta rövid program, és egy normális program se tartson 3 óráig...
    Egy másik dolog, ami érdekelne, mivel az osztrák határ közelében élünk gondoltam megnézem, ugyanezt a gépet a szomszédéknál...azonban a neten nem találtam, hasonló funkciókkal találtam L7FE74485 típusszámút, azt meg nálunk nem árulják, ha jól látom. Mi ennek az oka? Jobb minőséget kapunk odaát a pénzünkért vajon?
    Mosó-szárítógépet érdemes venni egyébként? Mindenki azt mondja, gyerekek mellé kell szárítógép is...De nekünk jelenleg még nincs rá szükségünk...külön-külön drágább, egybe meg ha az egyik rossz, akkor a másik is...
    Előre is köszönöm a segítséget :)

Új hozzászólás Aktív témák