Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabipro

    csendes tag

    válasz KKrapulax #51 üzenetére

    Szia!

    Én eddig nem sokszor (1 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor) használtam még navi-ra... az az igazság, eddig azt a kis pontot annyira nem is figyeltem. 1 esetben előfordult (közvetlenül a műholdak megtalálása után) hogy h*lyeséget csinált, tök más helyre tervezett mint az eredetileg beállított célpont...s emlékeim szerint akkor is "leugrott" az autópályáról a vele párhuzamosan haladó útra... a program (vagy az egész tablet -már nem emlékszem) újraindítása...vagy csak az útvonal újra megszerkesztése megoldotta a problémát.
    Erre akkor figyelek majd legközelebb, hogy az a bizonyos pont mennyire "fekszik" az úton...és hogy nem-e ugrál-e 100m-eket jobbra-balra. ...érdekes.
    Gondolom akkor ez nem hely specifikus..?... mindenhol "ugrál" (városban, városon kívül, szélvédőre tapasztva, anyós ülésen)?? Nekem az a tapasztalatom hogy az anyós ülésen (vagy hátul a kocsiban) nagyon nehezen talál holdat, de a szélvédőre, a tartójába téve jobb a helyzet!

    Kedves Károly!
    A kérdésekre nem tudok válaszolni. Töltő ügyben érdemes körülnézni ebay-on, én sok filléres apróságot onnan szerzek be nagyon olcsón. (pl. az ehhez a tablethez való MMCX antenna adaptert is kb. fél áron szereztem be onnan postaköltséggel együtt!)

Új hozzászólás Aktív témák