Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Dr. Akula #5 üzenetére

    Bizony a technológiai fejlődés legnagyobb hátránya maga az ember, és az ember EGÓ-ja.
    Nyilván a Gglassnak is vannak (lennének) előnyei és hátrányai, de valszeg itt egy elég erős társadalmi ellenállásnak sikerült elsőre nekifutni a technológiával, ahol előbb ki kell halni annak a generációknak, akik nem tudják hétköznapi szinten elképzelni ezeket az eszközöket., és ezért durván ellenállnak. Idővel lehet majd belőle általános cucc, csak barátkozni kell előbb a gondolattal.
    Régen a bunkofon is népellenség volt, ma meg már alap.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Dr. Akula #18 üzenetére

    Nem vagyok biztos benne, hogy ez volt az oka... sokkal inkább gondolnám azt, hogy nem volt rá elfogadott szabályrendszer, hogy mikor és hogyan illik használni. Így lehetett buszon és villamoson előző este eseményeit normál beszédhangon elemző embereket hallgatni BKV-n például :DD . Meg színházban előadás közben megszólaló telefonokat hallani, amit a jóember fel is vett, közölte, hogy színházban van éppen, majd letette. :O
    Magam részéről gondolom mindezt azért, mert az én környezetemben akinek volt, azok bizony hajnalig tartó takarításokkal, meg éjszakás műszakokkal szedték össze az árát egyetem mellett, diákként... hogy más korosztálynak honnan volt, azt nem tudom, de szívesen meghallgatom a tapasztaltabbaktól. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák