Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Alaaf Pi #29 üzenetére

    Ennél egyszerűbb lenne, ha az adott önkormányzat kicsit dinamikusabban állna hozzá a dolgokhoz. Egy költözésnél nem biztos, hogy életképes mondjuk plusz párszáz métert cipelni bútorokat pl, mert úgy van hely kialakítva. Az ötlet amúgy nem rossz, de kétlem, hogy mondjuk pesten, fizető övezetben egy hiéna parkolótársaság ebbe bele menne, mondván az nekik bevételkiesés.
    Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg pont ugyanúgy oda állna bárki, mint bármelyik, másik lefoglalt helyre. Mindig meg lesz az az állatfaj, akit nem érdekel. Be áll elakadásjelzővel, Te oda érkezel, volna negyed órád.... Mire be tudsz állni, téged büntetnek, mert letelt.... Már, ha ellenőrzi és szankcionálja valaki. Szerintem nehéz volna jól megvalósítani....
    Én jártam úgy, hogy az egyik belvárosi piac épületében dolgoztunk. Az árurakodós részen volt kijelölt, elkerített helyünk az autónak. Első reggel kapásból nem tudtam beállni, mert állt ott egy autó. Bója ( a piac sajátja) félre rakva. Az egyik üzlet tulajdonosa.... Tehát olyan, aki ismeri a helyi rendszert, de nem dolgozott ott. Beugrott reggelizni..... Szépen megálltam előtte, nekiálltunk kipakolni. Még ő volt felháborodva. Mutattam neki a bójára ragasztott rendszámot meg az autóét. Annyit mondott rá, hogy én akkor is csak vendég vagyok, neki tulajként jogai vannak..... Őőőőőőőő..... Kocsi maradt, mentünk reggelizni, mi is..... :D

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák