Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Süvi #9298 üzenetére

    Köszi szépen, ez akkor gyári dolog, tök jó, hogy a particionálást, javították, így kb. mennyi marad?
    Van leírás valahol hogy kell ezt a partícionálós frissítést feltenni? Simán letöltöm és Beállítások- rendszerfrissítések->local updettel felmegy? Persze előtte gyűri visszaállítás.
    Én sd telepítésre ezt találtam, de nekem bonyolultnak tűnik egyelőre nem akarom rootolni.
    [link]

    Mindekihez:
    Én tegnap vettem 24 rugóért a fogarasi Tescoban, nekm idáig nagyon tetszik.Sok tabletet megnéztem, ár érték arányban veri az összeset, mondjuk én 8 colos és 4:3-as kategóriát néztem elsősorban, mert szerintem ez a képerány használható legjobban böngészésre, a 16:9-esnél pl. fektetve a billentyű és a navigációs sáv szinte kitakarja az egész képernyőt, állítva meg igazán nem is használható. A 16:9 inkább filmnézésre jó csak saját tapasztalat szerint.
    A +++, hogy ennek azért eléggé a jobbak között van a kijelző minősége, pl. néztem windowsos Lenovo miix3-as tabletet ami 45 körül, de annak rosszabb, életlenebb volt a kijelzője, és nehezebb és vastagabb volt . Rendeltem egy kínai dual bootos fórumon ajánlottat, de katasztrófa volt a kijelzője 160-170 nit körül, visszavittem. 34-ért volt még Modecom de 220-250 nit körül volt a kijelzőjének erőssége. Ennek tescos tabletnek 350 nit körül van a teszt szerint, ami egyátalán nem rossz és az élesség is rendben van. Hosszú távon a kijelző az egyik legfontosabb paraméter.

    Jó az alumínium hátap, vékonyág, könnyűség 2 év gari, elogadható sebesség akku, szerintem a fehér-bronz nagyon elegáns, nekem nagyon tetszik. Önmagában szerintem 24-ért sincs nagyon alternatívája ennek a tabletnek, ha az alapdolgokkal megelégszünk pl. böngszés, videó, email, kisebbnem extra erőforrásigényes játékok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák