Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guyver

    senior tag

    válasz Dolphine #38178 üzenetére

    Nálam tovább lépett. Amúgy ha belőtt posp oreo romra frissítem rá a pitét, akkor megmarad minden, de akkor se menti utána az sms-eket, wifi jekszavakat, hívás listát, stb. Pár óra használat után ment vissza az oreo. Várok még ezzel a pitével, fapados a rom is, de ez érthető.

    Poco F3 & Gear S3

  • Obyboy

    addikt

    válasz Dolphine #38178 üzenetére

    Nekem feltelepült trükközés nélkül. Ha trükközni kellett volna akkor ment volna vissza a jól belakott Oreo. ;)

    (#38176) norbert1998: helyzetjelentés:
    A felhőből való adat szinkronizáláshoz bekérte az email címet és a jeszót majd udvariasan közölte, hogy ez nem fog menni. :DDD Ezzel nem is volt baj mert a TB-vel mentettem az appokat, így mindent vissza tudtam állítani. Az eddig tesztelt appok közül egyik sem állt még le, szépen átvészelték a verzióváltást.
    Eddig egy pozitív (3C Battery Oreo alatt mA-ben az aki merülést/töltést egy minimum 7-8 számjegyből álló számmal mutatta, Pie alatt ismét reális értéket mutat) és egy negatív (ébresztőnek évek óta az AmDroidot használom, de reggel ébresztés helyett kifagyott (néma fekete képernyő) az app és csak a kényszerített leállításal tudtam kilőni) tapasztalat van.
    A végére pedig a szubjektív vélemények: a Pixel launcher számomra továbbra sem veszi fel a versenyt a Novával. Az új előzmények megjelenítés nem teszik, felesleges a teljes oldal mejelenítése külön-külön jobb volt az átfedéses megoldás. A helyadatoknál nem találtam meg az "energiatakarékos" módot így szerintem minden vagy semmi alapon megy a dolog. :F A "beovasás" menü alatt van lehetőség a Wifi és a Bluetooth alapú keresését ki/be kapcsolni de a GPS alapút nem találom.

    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Új hozzászólás Aktív témák