Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakosadams

    csendes tag

    Sziasztok! 7T-m levàltottam a Nord2-re és felemás a benyomásom egy hét használatot követően. Az átköltözés sem volt zökkenőmentes de kibirható, azonban maga a felület egy picit fapados es extra feature teren szegényes a korabban hasznalt 7T-hez kepest. Érezni azért hogy ez egy középkategóriás modell ami korlátozásokkal jár. Amit nem találtam: Hívàsfogadas a telefon fülhöz emelésével, hangszin szabályzó (Dolby Atmos minősítés tudtam hogy nem lesz)
    A főkamera minősége eléggé hektikusan működik, pedig több beállítással is játszottam automata módban, alap gyári szoftverrel használva. Biztos lesz rá jóféle Gcam port is de egyenlőre nincs orissi minőségbeli különbség pl a 7T-hez képest.
    Erősen gondolkodtam a Oneplus 9 beszerzésén, a dimenziòknàl maradva, csak a Snapdragon 888 tantoritott el a vásárlástól. Bizom benne hogy ràncba szedik a korábban említett hibákat egy szoftverfrissítéssel.
    Összegezve Én egy picit többet vártam de az àr/érték arány meg mindig a legjobb ajánlatok közé sorolja a Nord2-őt.

Új hozzászólás Aktív témák