Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz ghiottone #322 üzenetére

    Nekem is rosszak a tapasztalataim, teszem hozzá, nem flagshipet próbáltam tőlük, de amiket láttam, az mind foshalom volt. Konkrét példa: az Asszony 9 Lite-ja az állandó alkalmazás bezárásokkal egyszerűen szétidegelt, de ami a legszebb, hogy őt is. Hiába jó hardveresen, és hiába lehet a kiskutya répáját is beállítani a MIUI-ban, ha a memória menedzsment ótvar. És nem kell a duma, hogy user error, stb. Minden IS be volt állítva, már XIAOMI specifikus videókat néztem, a topikba naponta jártam vissza, mégse lett megoldés. Még a novát is kivágta maga alól, amin már csdak röhögni tudtam, mivel a gyári launcherét pont azért cseréltem le, mert annak is folyamatosan eldobta a beállításait. Egy Fitbit soha nem tudott vele értelmesen működni, de még a saját Mi Home appjuk sem (mondjuk az OP-n is úgy értesít, ahogy épp kedve van, samsungon meg simán megy). Elegem lett belőle 1 év alatt, dobom fel apróra. Itt a 8T az Asszony kezében, ugyanazzal a szoftver kínálattal 2 hete nem hallottam rá panaszt. Húgom 7T Próval szintén boldog, hibátlan nála a rendszer. Na, ez a OnePlus életérzés: beállítod, és megy, csak használni kell.

    A kép árnyalása érdekében: nem vagyok XIAOMI hater, az okosotthon rendszerem szinte csak XIAOMI termékekből áll, múlt héten vettem még 1 légtisztítót tőlük, mert az előző már két éve hibátlan. Ettől eltekintve ami fos, az fos, kár szépíteni, és a telefonjaik nálam ebben a kategóriában rekedtek.

    [ Szerkesztve ]

  • metal01

    őstag

    válasz ghiottone #322 üzenetére

    Azt hiszem eléggé meggyőzőek az ellenérvek a MIUI-val kapcsolatban az utóbbi kommentekben. Lehet, hogy az OOS után én is tépném a hajam :)

Új hozzászólás Aktív témák