Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz t72killer #5 üzenetére

    Én a Huawei-el vagyok így, vagyis votlam, mert ott is hirtelen olyan szintet léptek az árak csak pislogok. :))

  • hajbel

    addikt

    válasz t72killer #5 üzenetére

    A fos exynos processzor, ami frusztrálóan lassabb az snapdragonnál, de zabálja az akksit már egy olyan érv lenne egy tesztoldalnál, amivel mindenkit lebeszél a vételről. A samsung mindenkori UI-a viszont még ennél is rosszabb, ahogy stand by-ban úgy zabálja az akksit, mintha a kijelző be lenne kapcsolva és ezért tropára is megy az akksi villámgyorsan, de egy év után egyébként is garantálható a lassulás. A galaxy s7-em egy év után fagyott, újraindult, kikapcsolt 30% akksinál majd nem tudtam bekapcsolni, csak ha töltőre dugtam. Mégegy fun fact, hogy a betört kijelzőt a oneplus futárszolgálattal elviszi és 5x olcsóbban javítja a samsungnál, ganancián kívül is. Tehát osztálykülönbség van a két gyártó között, de nem egy osztálynyi, hanem inkább három.

    (#62) Timer: Ezzel egyetértek, de a magyarázat a pop-up kamera elhagyására az, hogy a tesztelők lefikázták. Mindenki azt szajkózta, hogy a mozgó alkatrész biztos elromlik és ha nincs ip védettség, meg vezetéknélküli töltés, akkor nem flagship, hiába kerül feleannyiba, nem ér semmit a telefon. Persze igazából ez márkabuziság. Most van ip védettség és kb. ugyanaz a telefon, max 25 helyett 30 percet bír víz alatt és tölt kemény 5 wattal vezeték nélkül (ja, 30 wattal tölt a oneplus töltőjével, ami 70 dollár és semmi mást nem tölt gyorsan csak a 8 prot, tehát racionál elven ilyen töltőt senki nem vesz), van ip védettség és burtál árcédula, amiben a minimum 50 dolláros 5g felár benne van, és minden tesztelő boldog, csak éppen mi racionálisan döntő felhasználók szívunk. :(

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák