Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz South Velen #269 üzenetére

    Amiért én (szeretnék) váltok(ni):

    - kerekített kijelző (effektíve hasznos megjelenítési felületet vesztek vele, plusz landscape módban szinte elkerülhetetlen a véletlen touch, akárhogy fogom), plusz a torzulás az ívek mentén
    - nagy notch (nem látszanak az értesítések), a status bar iconjainak testreszabhatóságának - szinte - teljes hiánya - értsd: ha a VoLTE-t bekapcsolom, akkor a bal sarokban fent már csak a térerő és WiFi ikon fér el, ezen felül ha új értesítést kapok egyáltalán nem látom, csak akkor, ha lehúzom a status bar-t
    - M20P AOD-ja számomra tökéletesen használhatatlan, folyamat beragadó értesítések, az újak nem jelennek meg a notif LED meg tud zölden meg pirosan villogni, és az sem mindig 100%, hogy jelez (de legalább normális méretű és fényerejű a LED benne, S8+-ban baromi nagy és erős volt).
    - kamerától nem igazán vagyok lenyűgözve, sokkal többet vártam. Bárhogy is állítgatom, próbálkozom, nem sikerül olyanra egyik képem sem, amivel elégedett lennék - technikailag
    - előző készülékem S8+ volt, azzal 1,5 év alatt 2x, ha voltam vízben (ha már IP68 certes, akkor használjam már ki címszóval), M20P még nem járt, szóval IP védettség felesleges számomra
    - régóta és sokféle Androidos rendszert próbáltam már az évek alatt, ez az első tapasztalásom a Huawei-el, de nem igazán nyerte el a tetszésem (egyedül talán a kopogtatós gesture-ök fognak hiányozni), sokszor korlátokba futottam testreszabási dolgokban
    - kijelző tekintetben, maximum a felbontása nagyobb, mint az OP-nak, amúgy minőségben (és fényerőben) elmarad mind az S8+tól, mind az OP7-től.
    - vezetéknélkül sose töltöttem se S8+-t, se M20P-t (utolsó teló, amit így töltöttem még annó Nexus 5 volt)

    Ha a 7T is 200e Ft körül lesz (8/256GB), akkor kb 70e Ft ráfizetéssel lesz számomra a váltás (ha 130e Ft körül el tudom adni a M20P-t). Ennyit akkor is rászánnék, ha csak az OS-ben és sík képernyőben lenne több az OP - remélem azért még másban is jobb lesz :D .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák