Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rodi 4.80

    senior tag

    válasz Ezekiell #21 üzenetére

    Hát igen, ezen a vélaményen vagyok én is, csak hát ha a két ország történelmét végignézzük... Kína már akkor is tudományos és gazdasági nagyhatalom volt amikor az USA még gondolatban se létezett. Szerintem Európa az igazi vetélytársuk, de ez csak az én magánvéleményem. Persze katonailag más kérdés, de háborúk mindig voltak, lesznek, a lényeg hogy ki tud belőle jobban felállni. Valahogy azt látom, hogy minél demokratikusabb egy ország vagy társadalom, annál gyengébb és sérülékenyebb. De mégis azt mondom, el kell érni egy olyan fejlettségi szintet ahol a Föld és az emberiség jövője a fontos, nem pedig néhány haszonleső pillanatnyi érdeke.
    Tényleg igaz lehet hogy maga az ember a legveszélyesebb vírus ezen a világon, elég megnézni milyen károkat tudott okozni néhány évtized, évszázad alatt egy 4.500.000.000 éves bolygón.
    Jó, kicsit messzire mentem, de már tele van a tököm a napi gazdasági cicaharcokkal miközben rohamtempóban pusztul a Föld ökoszisztémája.
    Nem értik az emberek hogy a jövőbeli katasztrófákat nem lehet pénzzel, bankhitellel megállítani, és túlélni sem.

Új hozzászólás Aktív témák