Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    válasz Bog #223 üzenetére

    Nagyon szeretem az írásaid, a stílusod, de most komolyan... nem csak itthonról rendelnek Kínából, hanem világszerte és a kínai webshopok nem csak miattunk magyarok miatt álltak rá arra, hogy kérés nélkül GIFT-et írnak a dobozra.
    Az meg nettó bullshit, hogy támogassuk a magyar vállalkozásokat, mert ők pont ugyanazok a magyarok, akik mi vagyunk és garantálom, hogy a GSM shopok 70-80%-a átveri a vásárlóit (tisztelet a kivételnek). Már az önmagában megtévesztés, hogy ár-összehasonlító oldalon behirdetik hiperolcsón a stuffot, aztán mire odaérsz 20-40-60 ezerrel több a vas, mert ott az ezer csillag, meg ja, hogy karcos bemutató darab annyi, meg most rendeljük a németektől, meg garancia trükkök, meg doboz nélkül, tartozék nélkül stb. Olyan, mintha soha nem hívtál volna fel egy GSM shopot sem.

    Tavaly kerestem egy barátomnak Galaxy S4 Active-ot (itt is írtam kollégádnak, volt szép darabja), aztán a 14. kereskedő mondta azt, hogy ja, full, bontatlan dobozos, mehet az ÁFA-s számla és magyar garis.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák