Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz #72042496 #38 üzenetére

    Szia Balika911! :R Elnézést a gyakorlatlanságért most tanulom a web oldal használatét, de köszi, hogy figyelmeztettél. :C A színhelyességről csak annyit tudok egyszerűen mondani olyan mint a kirakós játék ( puzzle), ha nem megfelelő ill. hamis szín mélység rossz pozíciót vesz fel a monitor kijelzőjén, egyre zavarosabbnak és életlennek fogjuk látni. Nekem van egy érzésem, de lehet, hogy most nagyot tévedek, a telefonok képfeldolgozó részéről lehet a legkevesebbet olvasni. Lehet, hogy szándékosan titkolják milyen trükkökkel kotyvasztanak 12Mp. Egy jó képfeldolgozó szoftverrel lehet elérni, hogy olyan hatást keltsen, mintha fizikai 12Mp lenne. Ha összehasonlítasz egy profi kamera 8Mp fájl méretét a egy telefonossal, gyanúsan nagy a méretbéli különbségek, nincs a fájlban annyi információ. Ezt biztos azzal magyaráznák, hogy betömörítették, hogy gyorsabban tudja a telefon feldolgozni az adatokat. De én itt kételkedem, szerintem nincs is, nem is lehet olyan fizikai adottságú fényérzékelővel annyi digitális infót összegyűjteni. A Sony Ericsson részéről egy reklám fogás az egész. Remélem, hogy más téren is fejlesztenek, mert ez egyenlőre kevés a versenyhez. Üdv. :R

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák