Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz margithid #628 üzenetére

    Bocsánat, felsőkategóriára gondoltam főként(gyenge kamera, gyenge videózás, gyenge ROM [link] ) ...

    Családban is van Note4 , 4X, A1.. semmi gond velük, de ez inkább alsó-középkategória. Mondjuk azok sem day1 voltak.

    Bár haver 3S-e hiába volt global, sosem akart csatlakozni LTE-re.. Tele volt vele a global miui fórum, mégsem javították. Adta is el a 3S-t.

    Én biztos, hogy várok fél-1 évet az aktuális csúcsmodellel. Egyrészt számomra nem ad annyival többet, mint amennyivel többe kerülne lecserélni a jelenlegit, másrészt meg a kezdeti hibákat addigra bőven javítják.

    Nem véletlenül vettem kifutószériában Mi5-öt a polcon levő utolsót vettem szerintem Aliexpressen, de nem bántam meg.

    iphonenal meg pont fordítva.. Ott Az első évben éri meg megvenni a telefont, utána fog fossálassulni meg szarakodni.

    Vicc,hogy asszony SE-je hogyan épült le 1 -2 év alatt a használhatatlan szintre, vagy másik havercsaj 6S-e a frissítések alkalmával.

    Nekem többékevésbé minden frissítéssel csak gyorsabb, jobb lesz.. Ezért várok ki.
    Na meg ami most tetszene az az S9 (hátulról nem, hátulról ódivatú eléggé csórikám szvsz), főleg méretben és tudásban, bár már ott is fitymacsattogtatásnak érzem, hogy csak a lapát S9+ kapta meg mindenből a jobbat. Az értelmes méretű telefonok meg megint csak kikopnak. S9 dual 64 280+ ára meg köszi nem.
    64GB nekem semmire nem elég, dual simből meg nem tudok engedni. És amúgy is... Annyiért meg már kocsit veszek.

    Szóval jó lesz majd fél -1 év múlva a Mi8, kifutószériában. De már ott is elköszönhetek pl. az infrától és a jack-től. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák