Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Hát srácok, kövezzetek meg, de én most jutottam el arra a pontra, amit régen írtak a kommentelők, hogy a "sok hülye" szerint csak két márka létezik a Földön, az Apple és a Samsung.

    Az idei év egy olyan hatalmas nagy csalódás számomra, hogy az valami elképesztő, és ebben a legnagyobb szerepet a Xiaomi és a Huawei játssza. A Xiaomi sosem volt a szívem csücske, de azt el kellett ismerni, hogy érték/ár arányban verhetetlenek voltak és mellette még fejlesztettek is, mert azért a demo Mi Mix és később a Mi Mix2 sem lett rossz. Az alsó kategóriában is jó készülékek vannak, éds.anyámnak én magam vettem egy Redmi 4A-t, amit nagyon szeret és szerintem is egy remek kis mobil.

    Viszont ez a fajta majmolás, sőt továbbmegyek, pofátlan lopás, amit most a gyártók művelnek formailag az egyszerűen elképesztő, az egész MWC 2018 is felháborító volt, már-már kínos volt követni is, és még mindig nincs megállás. A szigetnek tulajdonképpen ezen a telefonon sincs értelme és elöl-hátul egy az egyben egy iPhone X-et láthatunk, csak az alsó káva persze itt is nagyobb.

    De valahol azért számomra az is borzasztó fura, hogy az iX esetében a topic hsz-einek döntő többsége arról szólt, hogy milyen ocsmány, stb, itt pont nem azt látni, hanem egy kb 99%-os iPhone X copy-nál azok a dolgok, amik az iPhone-nál gusztustalan, az itt már megszokható, sőt, már szép, jól néz ki a hátsó kamera elrendezése és persze a szigettel sincs már semmi gond. Érdekes. Mondjuk anno ugyanez volt az i7 Plus vs. 1+5 esetén is.

Új hozzászólás Aktív témák