Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    válasz emvy #63 üzenetére

    "Peldaul a Windows Phone vagy a BB nagyon fluid, ha a menukben valo navigaciorol van szo, de egy jatek nem fog gyorsabban menni adott hardveren WP vagy BBOS alatt, mint Androidon."

    Egyértelmű, teljesen igazad van. Meg igazából a hozzászólásod többi részével is egyetértek.

    Én a kollega hozzászólását amiatt +1-eztem le, mert teljesen igaza van abban, hogy igazán csak jól optimalizált rendszer ad jó teljesítményt. A hangsúly a rendszer szón volt, nem olyan extra erőt kívánó alkalmazásokon , mint pl nagy felbontású játékok.

    Én azt gondolom, hogy jó, ha a BB halad a korral - hw technológiai értelemben. De ez számomra, meg sokak számára, akik megelégedett BB10 userek, nem a magok számának abnormális növekedését kell, hogy jelentse. Remélem nem megy bele buta számháborúbaa BB, pusztán marketingből.
    Mert a BB10 egy tényleg rohadt gyors rendszer, jól bánik az erőforrásokkal. Sajnos ez egy ilyen androidos szemlélet, hogy 8 mag kell a normális működéshez. Az OS10 alapját képező QNX jól meg van írva a droid meg - nos, nem annyira (bár nem tisztem, célom flémelni).
    10 hónapja vagyok BB10 user de soha nem éreztem, hogy kéne extra erő - minden rohadt gyors. A böngésző pl oda-vissza veri az iphone5 -ét, ezt többször prezentáltuk ismerősökkel. Pedig az ip5 erős hardver ugyebár, ezt senki nem vonja kétségbe.

    [ Szerkesztve ]

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák