Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz kbyte1024 #41 üzenetére

    Összehasonlító táblázatokat láttam és elvégeztem a házifeladatom, ebből egyértelmű, hogy a Vodafone az "ellenség", az ő kínálatára adunk most választ, és az is, hogy mi vagyunk az olcsóbbak, ha a havidíj és a részletfizetés havi összegét nézzük, a vásárlóink 75-80%-a ugyanis így vásárol. Ha a korlátlan Next M-et nézzük az ajánlatban szereplő Xperia Z-vel, mi nyertünk, amit nyersz a Vodánál havidíjban, KAMATOSTUL fizeted ki a készülékre, így jön ki, hogy több mint egy ezressel nyert a magenta. És novembertől is mi leszünk az olcsóbbak az új ajánlatainkkal, ugyanis nálunk nincsenek rejtett költségek: sokan nem olvassák el az apróbetűs részt, így tőlem tudják meg, hogy a Voda rákényszerít az elektronikus fizetésre, egy nap késedelemért 2000 Ft-ot számláznak fel, holott mi 15 nap után küldjük csak az első felszólító sms-t 695-ért. Továbbá 1000 Ft pótdíjat kérnek személyes befizetésnél, mi kemény 0 Ft-ot, hiszen nálunk még a bankkártyás fizetés is vásárlás, amiért mi fizetjük a tranzakciós díjat. És ez így van rendjén. Minden tiszteletem, de a mondandómba kérlek akkor köss bele, ha konkrét kifogásolni valód van. Nyilvánvaló, hogy a prekoncepciód a T eddigi tevékenységén alapul. Nem, nem mi voltunk a "szarér-hugyér" szolgáltató, az idei portfóliónkkal sem a kispénzűeknek kedveztünk, hanem akik minőségi szolgáltatást akarnak és tudnak is fizetni érte. A mondandóm lényege épp az, hogy ebben a pillanatban válunk ÉPP a legkedvezőbb lakossági árakat kínáló szolgáltatóvá, és ha ez tartós mara,d akkor a TE véleményed is változni fog, de gyökeresen.

    (#47) madd dogg: Pécsről, Zalaegerszegről és Szombathelyről tudok véleményt mondani: a teteje 58 Mbit/48 Mbit volt, az alja 19/22. Ennél rosszabbat nem mértem. Igen, a feltöltés a nagyobb a második értéknél... Nem 150, de "kezdetnek" szerintem kiváló.

    (#48) Rusi: ismernem kéne a konkurenciát, de vannak behozandó hiányosságaim. Ha a Telenor jön ki győztesnek az árversenyben, megkövetem a fanyalgókat. Én most a T-re meg a Vodára koncentrálok, de össze fogom nézni az ajánlatokat. Addig is azt javaslom, szavazz még egy kis bizalmat a T-nek, vagy épp döntsön az, melyik cég kínálja olcsóbban az általad áhított készüléket. Én is váltottam már pl. egy Samsung Wave miatt szolgáltatót. Mer' olyan kor is volt, amikor az volt a menő, igen. Nem is olyan rég. :)

    (#39) Bazsee71: valahol el kell kezdeni az árversenyt. A Voda lépett, mi is léptünk, reméljük, ez elindít valamit, ami Nektek, nekünk (vásárlóknak) kedvez. Nem tudom, a franciák vagy az északiak hogyan honorálják a hűséget, mi rengetegféleképpen, készüléket is olcsóbban vehetsz, komplett szolgáltatásokat kapsz olcsóbban, nem kérünk előleget, nem kell várnod az ügyintézésre satöbbi. És most végre egy merészebbet is léptünk, havidíj kedvezménnyel honoráljuk a hűséget. Javíts ki ha tévednék, de ezt a többi cég még nem csinálja. Majd lesz még jobb is. Messzire vezetne, a mit, mennyiért és miért hármas boncolgatása: miért születnek új termékciklusok évente, miért tudják lenyomni ugyanazt a szart a torkunkon évente pepitában (pl. Samsung), miért kerül 200 ezerbe egy felső hangon 50-ből előállítható telefon, és miért tartja makacsul az értékét, holott semmi létjogosultsága sincs lassan (iPhone)? Vajon kartelleznek-e a szolgáltatók? Hol van az megírva, hogy egy magyar háromszor annyit költ telefonra és negyedannyit keres, mint egy német? Ezek messzire vezető kérdések, a válasz többnyire, hogy fogalmam sincs.

    Én elmondtam, amit hozzá akartam tenni az árváltozásokhoz és bizakodó is vagyok, de túlbeszéltük. Megyek vissza etnobotanikai/-ökológiai/gasztronómiai konferenciára, mert az, hogy 2030-ra lesz-e elég vizünk és használható termőföldünk, meg hogy hogyan bulizzuk ki az élelmezést mérhetetlen és sokasodó emberi ostobaság nélkül, sokkal jobban aggaszt, mint a telekommunikáció "örökké formálódó, mesés világa"... Mert az nem az élet, "csak" egy szakma.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák