Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Azért a drágulás, mert jön az új korlátlan díjcsomag-család. Mától elérhető, és alaposan odavág mind a Telenornak, mind a Vodának. Történelmi pillanat hölgyeim és uraim: készülékes csomagban a T lett az ország legolcsóbb szolgáltatója. Mozaikot nem nagyon kér majd eztán senki...

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    válasz Alvin_ti4200 #28 üzenetére

    Ez hülyeség. A lényeg hogy 6ért t-be korlátlan hívást kapsz fasza készülékárakkal. Én pl 100ért vettem s3ast most meg ingyen kapnék 820at 3 hóval később. A felső kategóriás nextekkel meg olcsóbbak vagyunk a vodánál, nincs 2000 ftos késedelmi kamat és e számlára kényszerítés mint ott. A fullos next meg arra jó hogy tényleg hozzádvágják a telefont. Ez jelenleg ma itthon a legjobb ajánlat. Ennél többet egyelőre ne várjunk. Hasraesni biztos nem kell tőle, de a legjobbnak lenni se szar. Meg 6000ért 5 millió emberrel grátisz beszélni se. A vodánál ez csak 2.2 millió ember hálón belül.

    Bazsee71: számukra nem képvisel értéket a flottás előfizu és megértem. Légy boldog vele hogy havi 5-7000 ftot spórolsz a telón és nem kell hűséget vállalnod, és vegyél máshol telefont. Vagy nézz olyat amit listaáron is olcsón adunk. Pl milyen másfélszeres árról beszéltek, ha a Note 3 pl még mindig nálunk a legolcsóbb alapból? És tényleg.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    válasz madd dogg #33 üzenetére

    Nem feltétlen, novembertől lassan jönnek a valóban ütős nextes ajánlatok amik lassan a karácsonyi kampányba folynak, de ami fontosabb, hogy a Mozaik talán szép lassan majd kikerül a fókuszból. Tán ezért is emelkedtek az árak. Ja meg most minden a 4Gről szól, a nem LTEs készülékek picit a háttérbe szorultak, pl P6. Elnézést, letelt az idő.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    válasz Alvin_ti4200 #38 üzenetére

    Nézz utána. Xperia Zvel indulunk. Náluk 17990 készülékkel, nálunk több mint 1000rel olcsóbb. Mindegyiket készülékes ajánlatot úgy csináljuk hogy olcsóbb legyen náluk törlesztővel. Ha azt hiszed agymosott vállalati patkány vok vagy hazudni járok ide, tanulj egy kis fórum-etikettet.

    Bazsee71: készülék nélkül 4138 ft a kötbér...

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    válasz kbyte1024 #41 üzenetére

    Összehasonlító táblázatokat láttam és elvégeztem a házifeladatom, ebből egyértelmű, hogy a Vodafone az "ellenség", az ő kínálatára adunk most választ, és az is, hogy mi vagyunk az olcsóbbak, ha a havidíj és a részletfizetés havi összegét nézzük, a vásárlóink 75-80%-a ugyanis így vásárol. Ha a korlátlan Next M-et nézzük az ajánlatban szereplő Xperia Z-vel, mi nyertünk, amit nyersz a Vodánál havidíjban, KAMATOSTUL fizeted ki a készülékre, így jön ki, hogy több mint egy ezressel nyert a magenta. És novembertől is mi leszünk az olcsóbbak az új ajánlatainkkal, ugyanis nálunk nincsenek rejtett költségek: sokan nem olvassák el az apróbetűs részt, így tőlem tudják meg, hogy a Voda rákényszerít az elektronikus fizetésre, egy nap késedelemért 2000 Ft-ot számláznak fel, holott mi 15 nap után küldjük csak az első felszólító sms-t 695-ért. Továbbá 1000 Ft pótdíjat kérnek személyes befizetésnél, mi kemény 0 Ft-ot, hiszen nálunk még a bankkártyás fizetés is vásárlás, amiért mi fizetjük a tranzakciós díjat. És ez így van rendjén. Minden tiszteletem, de a mondandómba kérlek akkor köss bele, ha konkrét kifogásolni valód van. Nyilvánvaló, hogy a prekoncepciód a T eddigi tevékenységén alapul. Nem, nem mi voltunk a "szarér-hugyér" szolgáltató, az idei portfóliónkkal sem a kispénzűeknek kedveztünk, hanem akik minőségi szolgáltatást akarnak és tudnak is fizetni érte. A mondandóm lényege épp az, hogy ebben a pillanatban válunk ÉPP a legkedvezőbb lakossági árakat kínáló szolgáltatóvá, és ha ez tartós mara,d akkor a TE véleményed is változni fog, de gyökeresen.

    (#47) madd dogg: Pécsről, Zalaegerszegről és Szombathelyről tudok véleményt mondani: a teteje 58 Mbit/48 Mbit volt, az alja 19/22. Ennél rosszabbat nem mértem. Igen, a feltöltés a nagyobb a második értéknél... Nem 150, de "kezdetnek" szerintem kiváló.

    (#48) Rusi: ismernem kéne a konkurenciát, de vannak behozandó hiányosságaim. Ha a Telenor jön ki győztesnek az árversenyben, megkövetem a fanyalgókat. Én most a T-re meg a Vodára koncentrálok, de össze fogom nézni az ajánlatokat. Addig is azt javaslom, szavazz még egy kis bizalmat a T-nek, vagy épp döntsön az, melyik cég kínálja olcsóbban az általad áhított készüléket. Én is váltottam már pl. egy Samsung Wave miatt szolgáltatót. Mer' olyan kor is volt, amikor az volt a menő, igen. Nem is olyan rég. :)

    (#39) Bazsee71: valahol el kell kezdeni az árversenyt. A Voda lépett, mi is léptünk, reméljük, ez elindít valamit, ami Nektek, nekünk (vásárlóknak) kedvez. Nem tudom, a franciák vagy az északiak hogyan honorálják a hűséget, mi rengetegféleképpen, készüléket is olcsóbban vehetsz, komplett szolgáltatásokat kapsz olcsóbban, nem kérünk előleget, nem kell várnod az ügyintézésre satöbbi. És most végre egy merészebbet is léptünk, havidíj kedvezménnyel honoráljuk a hűséget. Javíts ki ha tévednék, de ezt a többi cég még nem csinálja. Majd lesz még jobb is. Messzire vezetne, a mit, mennyiért és miért hármas boncolgatása: miért születnek új termékciklusok évente, miért tudják lenyomni ugyanazt a szart a torkunkon évente pepitában (pl. Samsung), miért kerül 200 ezerbe egy felső hangon 50-ből előállítható telefon, és miért tartja makacsul az értékét, holott semmi létjogosultsága sincs lassan (iPhone)? Vajon kartelleznek-e a szolgáltatók? Hol van az megírva, hogy egy magyar háromszor annyit költ telefonra és negyedannyit keres, mint egy német? Ezek messzire vezető kérdések, a válasz többnyire, hogy fogalmam sincs.

    Én elmondtam, amit hozzá akartam tenni az árváltozásokhoz és bizakodó is vagyok, de túlbeszéltük. Megyek vissza etnobotanikai/-ökológiai/gasztronómiai konferenciára, mert az, hogy 2030-ra lesz-e elég vizünk és használható termőföldünk, meg hogy hogyan bulizzuk ki az élelmezést mérhetetlen és sokasodó emberi ostobaság nélkül, sokkal jobban aggaszt, mint a telekommunikáció "örökké formálódó, mesés világa"... Mert az nem az élet, "csak" egy szakma.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák