Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Pugna #48 üzenetére

    Ha felfelé kerekítünk, akkor már lassan 20 éve megy az oldal. Nyilván a kor technikai szintje miatt teljesen más volt a megjelenése, felépítése. De én már akkor is a technikai megoldások miatt jöttem ide. Az első években nem is regisztráltam, mert elegendő volt csak olvasnom az írásokat, és a fórumot. Mindig megtaláltam a megoldást a problémákra. Akkor még véleményem szerint egy összetartóbb, toleránsabb csoport alkotta a fórum magját, ezért hát mivel tetszett amiket olvasok, és mivel érzésem szerint rengeteg szakmai tudás koncentrálódott itt, regisztráltam, és bekapcsolódtam a társalgásba.

    És bizony szakmai oldalként tekintettünk már akkor is a portálra. A fő csapásvonal nem a bulvár volt, hanem, hogy egy grafit ceruzával, hogyan tuningoljuk a duronunkat, melyik hidakat kössük össze, hogyan drótozzuk a lábakat. Egy jó kis szakmai közösség gyűlt itt össze, akik jó szándékúan, lenézés nélkül segítette egymást, senki nem beszélt magas lóról a másikkal, megbeszélte és közösen megoldotta a szakmai problémákat, lehetett az otthoni, vagy munkahelyi, szoftveres, vagy hardveres jellegű.

    Viszont azóta sajnos felnőttek, akik akkor születtek, és arroganciájukkal, okoskodásukkal, lekezelő stílusukkal tönkre tették ezt a közösséget. Ezért van az, hogy nagyon sokan inkább már nem is írnak, mert nem hiányzik nekik a kioktatás, személyeskedés.

    De azért, mert mostanában kevesebbet írnak, még olvasgatnak, és mint megalakulása óta azóta is szakmai oldalnak tekintik a PH-t. Amit sajnos a felhígult közönsége miatt, olyan tartalmakkal is el kell látni, ami kevésbé szakmai.

    Szóval ezt a szakmai oldalt nem hiszem, hogy kitalálta valaki, egyszerűen ez egy szakmai oldalnak született, és úgy is kezeltük mindig, ami nem is fog már megváltozni.

Új hozzászólás Aktív témák