Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDoktor

    tag

    válasz istnag #78 üzenetére

    Több mint egy éves telefon árát hasonlítod egy 1 hónapja megjelenthez. Ráadásul kuponokkal készülék beszámítással.Egyik sem érhető el mindenkinek és a készülékbeszámítás még lutri is ,hogy EGYÁLTALÁN a tmx ad e érte valamit is.Mint itt is láthatod 380 huft....

    Maradjunk a tényeknél ha valaki hivatalosan besétál a samuihoz és se kuponja mert éppen nincs a készüléke meg 300 forintot ér akkor a s22 :349.000 huf
    Ha én most besétálok az emaghoz, hivatalos nothing kereskedő akkor 200.000 huf a Nothing
    Mondok jobbat nekem is van 80.000 hufos emag kuponom visszatérítésből meg 10.000 huf os kuponom a nem megfelelő piaci dolgaik miatt anno akkor nekem a nothing úgy ,hogy eladtam volna a p30 prot nyomott áron mondjuk 50.000 hufért akkor a Nothing 60 ezer forintba került volna...
    60 vs 195.....Megint ott tartunk nem egy árkategória!
    Érzed ugye miért értelmetlen amivel próbálkoztál?....

    És akkor még ez is:
    "Galaxy S22SM-S901BLVDEUE128 GB | 8 GBLila
    Az új termékeink iránti megnövekedett érdeklődés miatt előfordulhat, hogy egyes modellek kézbesítése több időt vesz igénybe. Mindent megteszünk azért, hogy az előrendelt készülékeket mielőbb eljuttassuk a tulajdonosokhoz, az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk.
    Hamarosan"
    NEM KAPHATÓ!

    [ Szerkesztve ]

    A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

Új hozzászólás Aktív témák