Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Snoop-y #407 üzenetére

    Ezt az OK boomerezest sikeres es ertelmes embertol meg nem nagyon hallottam
    OK, boomer :)

    Ugyanmar en is az MTV-n nottem fel olyan tajakon forgattak videoklippeket, hogy kb onnan tudtam meg, hogy az letezik.
    Pontosan erre írtam neked ezt követőn ezt: "akit a TV-ben láttunk, azt szinte igezi embernek se gondoltunk, az egy kép volt a dobozban, a social media teljesen más."
    A social media egy élő, organikus, társadalmi, közösségi dolog, a TV nem élő, nem organikus, a TV egy távoli piedesztál, a TV nem befolyásolja az önértékelésedet úgy, mint a social media. A TV-ben nem élsz benne, de a social mediában igen, ezért rombol megfelelő szülői felkészítés nélkül, de igazából még úgy is, tudatos médiafogyasztóként is rombol. Neked csak szerencséd van, hogy régebben születtél, ezért még máshogyan alakult ki a személyiséged, ezért kezeled a helyén a social médiát. Nem vagy jobb, csak öregebb, immunisabb.

    Nekem mivel volt konnyebb?
    Döntsd el, hogy folyamatosan rólad beszélünk, vagy a generáció(n)król. Nem ismerlek, de a generációnkat ismerem, sokkal egyszerűbb volt külön költözni, mert ennek a költsége sokkal alacsonyabb volt.

    Mindenkinek olyan az elete amilyenne teszi. Tanulni es dolgozni kell.
    Ez szükséges, de nem elégséges. A boldogulás ennél sokkal bonyolultabb.

    Ha sirni akarnak meg masokat hibaztatni akkor hajra nyilvan az OK boomer hozzaallas fogja oket elorevinni az eletben
    Az újabb generációk olyan világban élnek, amit TE is teremtesz. Ha szar a levegő, ha egekben a lakásár, azt nem ők csinálták, hanem én, meg te vagyis mi. Hántsd le a bunkóságot és azért egy kicsit értsd meg a keserűségüket. Nem lesz jobb nekik a boomerezéstől, de ha valaki nem tud valamit tenni, gyakran cinikus lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák