Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaliJack

    aktív tag

    válasz Gabi 8906 #40 üzenetére

    Attól nem tartok, hogy elkövetik ezeket a hibákat újból, több szempontból is:
    1. Az MS egy elég komoly alaphardverhatárt húzott meg, így nem hiszem, hogy egy 680 MHz-es ARM11-es CPU-val szerelt telefont hoznak ki.
    2. Mindkét cég számára fontos, hogy ebből az együttműködésből most valami nagyot hozzanak ki, ezért erre az egyetlen lapra kell feltenni mindent.

    Szerintem a következő lesz (nem vagyok jós, és ha nem jön be, elismerem :) ):
    idén Karácsonyi időszakra kihoznak egy kétmagos procis, 12Mpixeles, autófókuszos érintőképernyős telefont mindenféle finom szolgáltatással, esetleg (nem tuti, hogy belefér az időbe) kizárólag Nokiákhoz tartozó plusszokkal - mondjuk egy Nokia HUB prémium szoftverekkel.

    Symbiant én is sajnálom, bár még két évig lesz rá támogatás (reméljük). Tudom, ez sovány vígasz, de ha nem lesz ősszel olyan telefon, amit szívesen megvennék, akkor E7-es lesz (tudom, QWERTY-buzi vagyok :D ).
    A mostani E61-esemhez sincsen már támogatás, de szoftvereket még tudok letölteni hozzá az OVI Áruházból.

    Szerk.: Depression: nem beszélve a hosszas beszerzésről, és a tömeges gyártásról, szállításról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák