Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz gabancs #123 üzenetére

    Ne eröltesd, nem megy ez neked. Mint irtam, a legalapabb fogalmad sincs a rendszerről. Aki ismeri, az tudja mitől egyedi. Nem a 2-3 csempétől. Az egyediség mélyebben van a rendszerben. Teljesen más rendszer, mint a többi, ezért is baromijó. Veled ellentétben én nem akarlak meggyőzni erről.

    [ Szerkesztve ]

  • mukibuci

    MODERÁTOR

    válasz gabancs #123 üzenetére

    na, hogy ha már ugyanazt tudja az összes, akkor miért bassza a csőröd, hogy ezen a sz4ron nem lehet csobogó patakot berakni háttérnek :F (jó-jó tudom, nem a te csőröd bassza, hanem az egész világét - viszont ellentétben a világgal te próbálsz itt téríteni)

    Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

  • NGA

    addikt

    válasz gabancs #123 üzenetére

    Pár apróság, mivel nem ismerem az androidot, ezért nem tudom mit hogyan tud, inkább leirom, mi tetszik nekem. Pl készítek egy képet, majd miután exponáltam, azonnal ráhúzhatok egy alkalmazást, amivel módosíthatom, majd ha kész, továbblépve a következő lépésként azonnal megoszthatom, elküldhetem stb. Ehhez csak egyetlen dolgot kellett tennem, lezárt állapotban 2 mp-ig nyomva kell tartanom a kamera gombját. De pl nagyon tetszik az is, hogy a melóhelyemen dolgozok excelben, a fájlt a skydrive-on mentem el, majd menetközben ezt a mobilon tudom módosítani. Ugyanezt meg tudom tenni word-el, powerpointtal is. Létrehozhatok a felhőben jegyzeteket, melybe egy mozdulattal tudok beágyazni videot, hangot, fotót, amiket menetközben hozhatok létre.
    Annyira egyben van a rendszer, és annyira érezni azt, hogy itt nem önálló alkalmazáshalmaz van, hanem olyan rendszer, ahol a különböző elemek folyamatosan kommunikálnak egymással. Jó a People hub is, ahol egy névre kattintva azonnal megkapok minden információt, ez pl igen jó a családomnál, ahol látom ki milyen fotókat, infót osztott meg, kivel milyen kommunikációt bonyolítottam le, és mikor. Ezeket azonnal hozza a rendszer, elég csak oldalra mozgatni a képernyőt. A WP7 nem a csempe, hanem az ökoszisztéma, amit 1 perc alatt nem lehet átlátni, ehhez idő kell.
    Én nagyon megszerettem, de senkinek nem javaslom úgy, ha megkérdeznek, hogy nem próbálta volna ki 1-2 napig.

    Akkumulátor:
    Optimus 7 - 1 éves készülék
    Reggel gyermekem fél órát játszott, majd napközben kb 1 óra telefon, 2 óra mobilnet, mivel nem vagyok az irodámban egész nap, 6 órakor hazaértem, gyermekem lent bringázik, én vigyázok rá, mobilnet megy, emailokra válasz, meg neked is innen irtam, igy most van 31%-on. Hétvégén 2 napig nem kell töltenem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák