Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    válasz Inarus #14 üzenetére

    Androidra szerintem több is, én a Locale progit használom. Amikor hazaérek elindul az otthon profil. Éjjel lenémul, de ha szombat este dorbézoltam, akkor egyszerűen arccal lefelé teszem le a telefont és felülbírál mindent, ennek eredményeképpen néma üzemmódba kerül csak a csengés van beállítva nagyon halkra (nekem kell egy állandó felügyelet miatt) de sem sms se más nem riaszt fel. Szóval nagyon frankó dolog és Androidon folyamatosan fejlesztik pluginokkal. Bár maga a Locale progi fizetős, de úgy tudom van más hasonló is már, ami ingyenes illetve meg lehet oldani a vásárlást hazánkból is csak sajnos nem a marketen keresztül, mert ugye a google még mindig nem adott erre lehetőséget, no ez már nagyon OFF.
    A sima profil a régi N82-esemben pont azért volt rossz, mert be volt állítva időre, hogy ha hazaértem, akkor lehalkul a telefon, de nem mindig ugyan akkor értem haza, így a Locale viszont tudja helyettem cellainfókból, hogy itthon vagyok. Üdvözlendő, hogy a Nokiákon is lesz végre ilyen gyárilag.

Új hozzászólás Aktív témák