Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz madstunt #3280 üzenetére

    te beteg vagy, ezt 3 kilométerről látni. Azért raktam mellé az RGB mátrixos képet. Nem érted meg hogy semmi nem homogén? Rácsos, színes, torz fos?
    B@zmeg, már a tököm ki van veletek. Bezzeg PC-n az élsimítás módjairól dumáltok, a TV-nél is minden fontos, csak a telefon mindegy. Pedig azt nézed közelebbről...
    Képcsöves TV-t biztos láttál szar antenna jellel. Gondolom nem zavart. Sőt téged az se zavarna, ha minden második vagy harmadik pixelt kikapcsolnának a monitorodon. Mert lehet hogy túl jó a szemem, de azon a szaros képernyőn fehér és piros szín nincs. A piroshoz hasonlító rácsnak meg csak egy árnyalata van, és pár fényerőssége. Semmit nem tud visszaadni, a saját videója nézhetetlen rajta. Ha neked ez tetszik akkor nyaljad, vegyed, csak hülyeséget ne beszélj. A szőrős betűkről meg ne beszéljünk, az külön élmény...

    Egyébként tényleg vallás amit műveltek, mindegy mit mutatok, közeli kép nem jó mert távolról nézem, távoli képen ha látszik a színhiba akkor szar a kamerám. Menjetek a pi...-ba.

    Csak annyit mondok még utolsónak hogy vetettem egy ismerősömmel Nokia E6-ot, aztán megnéztem hogy végülis milyen. Nagyon jó. Annak van 640x480-as kijelzője, ennyit tudtam. Utólag megnéztem hogy 2,46 col. Az 320PPI... A saját telóm meg csak 266
    Néztem 20 másodpercig, lapoztam a menüt, egyszer csak felordítok hogy bazdmeg ez pentile. Na ennyire látszik. Akkorán nem zavar, de 300PPI alatt, főleg WVGA-nál ahol a hasznos részletességtől esek el, ott kurvára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák