Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz Misály #29645 üzenetére

    Ezzel a symbian imádat dologgal nem értek egyet! Én is váltottam N8-ról csak éppen 808-ra! Nem azért mert imádom a symbit ( hozzáteszem semmi bajom vele ) hanem mert a mai napig jól használható rendszer és sok olyan van ami nekem illetve sokunknak hiányzik más Os-ből,tudod miről beszélek nem sorolom! Azt nem értem miért kell szemellenzőzni ha valakinek ezek a dolgok fontosak,fogadd el ,hogy másnak ez egy jó rendszer és szivesen használja,neked volt vele bajod sokunknak nem ettöl még nem hordunk szemellenzőt csak nekünk más fontos ennyi! Ha meghal a 808 én is wp8-ra fogok váltani de addig remélem megoldott lesz az a pár dolog ami hiányozna symbi alól! El kell fogadni mindenkinek.más fontos azért mert neked nem kell fm transzmitter,attól még másnak hiányozna,el kéne fogadnod,de gondolom most jön,hogy mekkora symbian fan vagyok,lehet de én szeretem használni és nekem tökéletes még akkor is ha te ezzel nem értesz egyet! Ettöl még nem tartom magam szemellenzősnek,volt pár telefonom de mindig symbian lett a vége,tudom ezért most lesajnálsz de nem érdekel mert az számit,hogy nekem tökéletes és szerintem vagyunk még igy páran!

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Apple Watch Ultra 2 & Fiio FF3 & fiio ka3

  • Tiger.

    nagyúr

    válasz Misály #29645 üzenetére

    Akkor gondolom még annyi, hogy nem egy árban van a 2 akkor miről beszélünk?

    Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

  • Kobak77

    aktív tag

    válasz Misály #29645 üzenetére

    Én is igyekszem objektíven szemlélni a dolgokat.

    Biztos user error, de nálam USB-OTG-n heti 2-3x kerül pendrive a telóra. Heti 4-5x tv-re is kötöm a telefont (sőt, nekem még nincs hdmi-m a tévén és emiatt tv-t sincs szándékomban cserélni). Ha utazunk, akkor szinte mindig használatban van az FM transzmitter.

    Nem imádom a symbiant, hanem csak egyszerűen el lettem kényeztetve azzal, hogy egy rakat funkciót elérhetővé és használhatóvá tettek az N8-ban. Mint fentebb írtam, az már a saját bajom, hogy volt igényem és képességem megismerni és megkedvelni ezeket a funkciókat. Most már hiányoznának, ha nem lennének. És bárhogy nézem is, nincsenek az új telefonokban.

    1x váltottam androidra, de 2 hónapig bírtam (és erőltetnem kellett magam addig is), aztán visszacseréltem a telefonokban a sim kártyát. A WP tetszik, de irreleváns, hogy most csempe, vagy ikon, vagy folder. Hogy élő-e, vagy más értesítési felületet talál magának a rendszer. Mindegy. A lényeg az általános használhatóság. Igazából vártam már a WP8-at is, mert az elég hamar nyilvánvalóvá vált, hogy a WP7-nek túl sok korlátja van.

    Tegnap volt szerencsém egy HTC 8X-et kipróbálni (igazából ma is lenne, a szemben ülő kollégámé). Tetszik. A kijelzője meg tényleg király. De ennyi. Azt a funkcionalitást meg se közelíti, mint az N8. Egyéni döntés eredménye, hogy kinek elég a kevesebb funkció, cserébe szebb körítéssel, és ki igényli a teljesebb körű "kiszolgálást" - picit pixelesen, picit türelmesebben. Nekem jobban fáj a funkciók hiánya, mint a sebességé. Az én következő telefonom a 808 lesz. Természetesen a 920 érdemei elismerése mellett, mert ettől az még nem lett hirtelen rossz telefon.

    szerk.: androidnál egyébként szerintem 100x jobb a WP8. Van SGSIII is a közelben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák