Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amanoba

    őstag

    válasz Magnum_ #114 üzenetére

    én kézbentartom épp,és használom is egy ideje.. :))

    röviden:kicsitt nyöszörög valóban,de nem vészes, nem ugy mint a SE-k szoktak,és gyüjti az ujjlenyomatokat! kamera ratykó,hobbiképeket löni jo,csak jo fényviszonyok kellenek..videokamera az kellemes, a soundon használtam rendesen, kb 1 orányi videot vettem fel! :DDD de elötte még sikeresen meguszattam a balcsiban, száradt másfél napot és semmi baja! aztán bele mégegyszer,de az már köves részen történt, szoval ott karcos lett ahátolja itt-ott, de ha ezt kibirta, mindent ki fog, sztem megmarad sokáig! és még utána is használtam fatboyon,rengeteget videoztam..szoval strapabiro.. :D
    billenytük megszokást igényelnek,lehetne jobb is,kijelzö zsír, sebessége okés, wlan is nagyon jo, ngage játékokat hanyagolom.
    fülese elmegy,agybadugossal az igazi,meghajtja rendesen,jobban,mint a walkman-ek.
    telefonáláskor jol hallom a társam,és ö is engem,de nem olyan tiszta a hang,mint a motoroláknál tapasztaltam(v3,z3,v6).

    mraco: sztem ha veszel ilyet, 2 gigásat vegyél, jobb, mert veszel bele kártyát, 6ért láttam 8gb-osat a partneroban.. ;)

    remélem tudtam segiteni,üdv!

    Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák