Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyulaneki24

    csendes tag

    válasz kircso13 #359 üzenetére

    Erre van egy franko megoldás! Mindig olyan szinü hátteret válasz, ami nem befolyásolja a betük olvashatoságát.
    Örülök, hogy ez neked igy jo.. meg annak is, hogy ez igy normális.. de nekem nem annyira jo ez igy.
    Igazad van abban, hogy ez zavaro, és hogy tök jo lehet ez a telo abban, hogy ez pont nem olyan mint a többi, de nagyon gáz.. sokféle szempontbol.
    Pl.: nem lehet rá letölteni animált témát, (pl.: egy franko ora mozog a háttérkép helyén) mert nem megy..
    Nem lehet rá gif-es háttérképet rakni, mert elvágja és nem megy.
    Szoval lehet hogy tök okosan kitalálta ezt a nokia, de amugy egy ratyi. Nekem most ilyen telom van. Muszáj leszek vagy megszokni a butaságait, vagy valami megoldást találni ezek dolgok kiküszöbölésére, mert immáron egy éve vagyok a birtokában, de nem birtam megszokni :((( .
    A háttérkép normális megjelenitésére asszem már lesz megoldás, de az animácios témákra nem.. lehet hogy itt is csak egy progira lenne szükség? :F :F
    Ha van valaki aki segitene, akkor azt megköszönném.. :F
    HELP!

    [ Szerkesztve ]

    Mi a gyergyának a belének a fele? Agyertya bele, a kanoc, annak a fele, ka-nóc, és nóc-szor nóc, az 64 :-)

Új hozzászólás Aktív témák