Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bognor

    csendes tag

    Sziasztok!

    hétfő óta vagyok boldog tulaja egy dual simes 630-asnak, és felmerül pár kérdés bennem:

    -Lehet állítani külön csengőhangot a két kártyának? Értem ez alatt azt, hogy máshogy csörög, ha a cégeset hívják, és máshogy ha a privát számot.
    -Le lehet némítani csak az egyik kártyát anélkül, hogy lekapcsolnám?
    -Szerintetek az tud működni, hogy ha az egyik pl. 1. kártya aktív (beszélek rajta), akkor addig a 2. átirányítom az 1.-es kártyára, aminek elméletileg ugye foglaltat kell jelezni. Ilyenkor foglaltság esetén is van átirányítási díj?
    (igazából azt szeretném elérni, hogy amíg az egyiken beszélek, akkor ne az legyen, hogy a "hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható", hanem "élőnek" tűnjön a szám. Ugyanakkor azt sem szeretném, hogy ezekért az átirányításokért fizetni kelljen (a semmiért gyakorlatilag).
    -Wifi widget bár van fent az értesítési sávban (vagy hogy hívják), de bedob a wifi menüjébe, és ott kell kikapcsolni. Nem lehet úgy beállítani, hogy elég legyen ott rábökni? (tudom, nem android, de hátha)
    -Csempék színén lehet egyesével állítani?

    Néha egyébként olyan érzésem van, mintha egy játékban haladnék a bónuszokért, mert egyre több beállítási lehetőséget találok meg, (amik korábban BIZTOSAN nem voltak ott :D:D:D)

  • bognor

    csendes tag

    Köszi a válaszokat!

    Még egy kérdés:
    Smart dual sim ki van kapcsolva, de nem engedi kivenni a pipákat az átirányítási opcióknál.
    Rákoppintok, kiszürkül, a pipa eltűnik, kiírja, hogy mentés, majd pár pillanat múlva aktív minden, ott a pipa fehérre, és a szám is fehérrel.

    Ha be van kapcsolva a Smart dual, akkor is hasonló a szitu

    Most akkor nem tudom kiszedni az átirányítást? vagymi ez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák