Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz torois83 #10 üzenetére

    Beats tour-t is lehetett kapni anno Ebay-en eredetit, azonban a megjelenést követő pár héten belül ellepték a hamisítványok... (erre a monster honlapja is figyelmeztet!)
    A Sennheiserek közül, mind hamisítvány egytől-egyig, ami az Ebay-ről számrazik (legalábbis 20-ból 20 tuti). Ill. nem vagyok biztos benne, hogy hamisítványok (azért, mert 1 az 1-ben Sennheiser a csomagolás), lehet, hogy csak olyan példányok, amik nem feleltek meg a gyártó elvárásainak, és selejtezés után valahogy kikerülték a zúzdát... ;)

    A Monster füleseknek gyönyörű hangjuk van, ez tagadhatatlan. De tényleg meg kell fizetni a marketinget is, pl, ahogy az Éli könyve című pocsék amerikai film utolsó jelenetében a csajszi a Monster Tour-ját hallgatva elsétál az Oakley logót formáló nap felé, vagy azt, ahogy a foci vébén a bevonuló csapatok jelentős részének nyakában ott figyel valamelyik szintén Dr. Dre-s nagyobb fejhallgató. No meg azért engem igencsak eltölt az irigység, amikor egy laptop hátulján egy hatalmas Beats logó figyel, valami szokásos fujitsu vagy samsung felirat helyett... Mert azt jelzi, hogy ezek a cuccok minőségiek, és ha a sztároknak megfelelnek, akkor nekem is meg fognak. Mert az a lényeg egy akármilyen terméknél, hogy jó minőségű legyen, és örömet okozzon a fogyasztónak. Ez rendben is van, mert ha a kedenc sportolód, vagy filmsztárod olyan fülest visel, mint te, az pedig igen is jó érzés, és máris megéri a 40ezret egy fülhallgató, és mégtöbbet egy fejhallgató. Nem csak a minőségért, hanem mert örömmel tölt el a használata.

Új hozzászólás Aktív témák