Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz #13260800 #13 üzenetére

    Lehet bennem van a hiba, de ahany EDOF tesztet lattam eddig, mindegyikben nagy szemcses fos volt a kep, hiaba irta ala a tesztiro vagy az ugyeletes EDOF-vedo, hogy egy milyen szep es milyen jo. Csakazertis ugy nezett ki, mint egy VGA kep felskalazva.

    E7-rol N8-ra visszavalto kollegam pont tegnap mondta, hogy az a kamera konkretan semmire se alkalmas - nem vagyok egyedul ezek szerint :P

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

  • Atilio

    csendes tag

    válasz #13260800 #13 üzenetére

    Teljesen egyet értek. Nincs az EDOF kamerának az ég világion semmi baja. ragyogó képeket csinál szabadban, de még szobában is. Én is túlreagálásnak érzem a kamera hisztériát, mivel sajnos azt nem veszi be a panaszkodók elméje, hogy a jó minőségű kép lelke nem az AF és még csak nem is a megapixelekben keresendő. A lényeg drága barátaim az OPTIKA. A mobilok fizikai adottságai miatt igazi optika az életben nem fog belekerülni addig, amíg 4-5000mAh akkumulátorok nem lesznek ugyan ebben a mertében. Aki fényképet akar készíteni, az vesz 60-80 ezerért egy tükörreflexes, 18X optikai zoomos, 14Mpixeles fényképezőt. Na azzal lehet képet csinálni, de minden más csak bohócmutatvány, meg móka-miki kategória és játék a mesével. Ahhoz hasonlítanám, mint amikor egy kisgyermek matchbox-ozik és elképzeli milyen is egy igazi autóban ülni. Az EDOF teljesen ideális a mindennapi élmények megörökítésére: haverokkal egy közös fotó, egy szép természeti táj lefényképezése, események megörökítése. A közelebbi képek rögzítésére, ami papír alapú már 15 éve szkennert használunk, egyéb dolgokhoz meg ajánlok egy fényképező gépet. :C

    Atesz

Új hozzászólás Aktív témák