Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robbie85

    tag

    Édesanyámnak volt ilyen telefonja, de ritka fos egy valami. Előnyei: szép, éles képernyőfelbontás, elegáns megjelenés, különösen fehér-illuvial színben, jó kamera. Azt hiszem ezt a részt ki is merítettem. Májusban lett vásárolva, de egy hónapra rá tv vásárláshoz kaptunk egy Samsung Galaxy Y Duost, ami enyhén szólva is agyon csapkodja ezt. Úgy hogy nyugdíjazva lett. A füles enyhén szólva gyengén szól, mondhatni harmatgyenge. A rezisztív kijelző elég kényelmetlen, a kapacitív fényévekkel leelőzi ezt. Nem is értem miért tették bele. Netes funkciókban röviden tömören nulla. Elég körülményes felcsatlakozni wlanhoz, nem is a felkapcsolódás gyorsaságával van a probléma, hanem az ehhez vezető út. Akinek ilyenje van tudja miről beszélek. A net elég szaggatva megy, egyes oldalakat kifejezetten nem bír. Pl. www.szon.hu A memória megtelt kiírásokkal kikészít. 3x volt már szervizben emiatt, de mindig csak ugyanaz, frissítés, haszna semmi. A menü rendszere is logikátlan. A többi egyéb apró hibáról már nem is beszélve. Én mindenkinek csak azt tudom ajánllani, hogy NE vegyen ilyen telefont, ugyan a 27e Ft-os ár nem hangzik rosszul, a tudását is figyelembe véve, de használhatóságban el van maradva bőven az Androidos telefonoktól, sőt...egy Nokia 6300 bőven lealázza. Nem méltó a Nokia névhez.

  • Robbie85

    tag

    Az egyik szolgáltatónál az üzlet tulajdonos hölgyet megkérdeztem, hogy ajánlja e a telefont vagy sem. Rázta a fejét, hogy nem, sok vele a probléma, rengeteget visznek vissza. A használt mobilosnál nem nagyon akarnak róla hallani, mert tudják milyen.

  • Robbie85

    tag

    válasz Nobuo #417 üzenetére

    Na épp ez az...az állandò memòria megtelt dolgok...erre csak egy orvoslás van, telefoncsere más típusra. Ha pusztán telefonálásra használja az ember nincs ezzel baj,de amint kiakarja használni az ember az okostelefon funkciókat egy nagy nulla. A Youtube-ot pl. borzalmasan játsza le, elmossa a képeket horrorfilmbe illő módon, roppant gyenge képminőséggel és most már rá tesz a lapàttal azzal a Nokia, hogy a hivatalos klipeket nem lehet lejátszani a telefonnal. Sajnos ez minden csak nem okos telefon!

Új hozzászólás Aktív témák